Kullanım Şartları


NetEmlak.com web sitesini kullanmaya başlamadan önce lütfen aşağıdaki KULLANIM KOŞULLARINI dikkatlice okuyunuz.

* NETEMLAK web sitesi içerisindeki ilanlarda, reklamlarda veya diğer sayfalarda başka sitelere açılan dış linkler bulunabilir. NETEMLAK sitesinin kendisine ait olmayan bu diğer siteler üzerinde herhangi bir yetkisi veya kontrolü bulunmamaktadır. Bu sebeple kullanıcı tıkladığı bu linkler kanalıyla eriştiği üçüncü taraf sitelerdeki güvenlik ihlallerinden, şifre ve hesap güvenliğinden tamamen kendisi sorumludur. Aksi halde kullanıcı tarafında oluşabilecek işletim sistemi bozulmalarından, veri kayıplarından, donanım veya cihazların zarar görmesinden NETEMLAK sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların kendi cihazlarında antivirus yazılımı kullanması menfaatlerine olacaktır.

* NETEMLAK web sitesi içeriklerinde yer alan tüm tescilli marka ve patent telif hakları sahiplerine ait olup ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Sözleşme kapsamında olsun veya olmasın sitenin kullanımından dolayı sözkonusu fikri mülkiyet hakları üyelere veya ziyaretçilere kaynak göstererek dahi olsa hiç bir hak vermez. KULLANICI, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

* KULLANICI, NETEMLAK web sitesinde yer alan hiçbir unsuru kopyalamamayı, çoğaltmamayı, işlememeyi, dağıtmamayı veya bunlardan türemiş çalışmalar yapmamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

* NETEMLAK koyduğu kuralların kötüye kullanıldığını tespit etmesi halinde veya kural ihlali şüphesinin bulunduğu durumlarda kullanıcının üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Böyle bir durumda KULLANICI hiç bir hak iddia edemez ve zarar tanzimi isteyemez.

* KULLANICI, web sitesini kullanırken tersine mühendislik yapmayacağını, diğer kullanıcıların veya ziyaretçilerin siteyi kullanmasını olumsuz etkileyecek davranışlarda bulunmayacağını, güvenlik ile ilgili şifreleme kodlarını kırmayacağını, sistemin işleyişine olumsuz etki yapacak zararlı yazılımları sisteme yüklemeyeceğini, spam mail/mesaj göndermeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi durumda NETEMLAK ve üçüncü kişiler nezdinde oluşacak zararlardan sorumlu olacağını ve hakkında hukuki ve cezai işlem yapılabileceğini peşinen kabul etmiştir.

* NETEMLAK web sitesinde yayınlanan emlak ilanlarına ilişkin her türlü bilgi, görsel ve yazılı içerikler kısmen veya tamamen kullanıcı tarafından çoğaltılamaz, başka sitelere veya kaynaklara aktarılamaz, işletilemez, işlenemez ve üçüncü kişilerin kullanımına sunulamaz. Aksi halde doğacak zararlardan kullanıcı sorumludur.


Kullanım şartlarında zaman içerisinde değişiklikler ve düzetmeler olabilir. Kullanıcı ara sıra bu sayfayı ziyaret ederek en güncel haline ulaşabilir.