Hakkımızda


İnternetteki yayın hayatımıza başladığımız 2002 yılından beri Netemlak markamıza duyduğunuz ilgi ve güven için size teşekkür ederiz. Dünya standartlarında en üst düzey teknolojik alt yapı ve sürdürülebilir memnuniyet ile size hizmet sunmak için durmadan çalışıyoruz. Her ne kadar çalışmalarımızı eldeki imkanlar dahilinde kendi öz sermayemiz ile yürütsek de, ulaşmayı hedeflediğimiz en üst seviyeye yaklaşmak için yurtdışı yabancı büyük yatırım şirketleriyle ortaklaşa sunmak istediğimiz partnerlik çalışmaları için görüşmelerimiz devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Konusunda uzman ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak her türlü talebi ve desteği karşılayabilen çözümler sunmaktır. Ayrıca sektörün yeniliklerini yakından takip edip gelişmelerden üyelerimizin ve web site ziyaretçilerimizin faydalanmasını sağlamayı öncelikli amaç edindik.

VİZYONUMUZ
Teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak yılların verdiği bilgi birikimimiz ve tecrübemizle sektörünün güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmaları arasında her daim yer almaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ
* Üstün hizmet kalitesi
* Süreklilik ve güvenilirlik
* Gelişime açıklık ve teknolojik üstünlük
* Hız ve performans
* Topluma ve çevreye duyarlılık
* %100 müşteri memnuniyeti